Ellipse dla kosmetyczek

Gabinety Ellipse

Ellipse Flex
ELLIPSE MULTIFLEX+ LIMITOWANA EDYCJA

Więcej informacji na stronie: www.supernova.com.pl

 

 


System Ellipse Flex został zaprojektowany zarówno dla lekarzy i specjalistów ds. pielęgnacji skóry.

Oferując tak szeroki wachlarz możliwości zabiegowych, Ellipse Flex umożliwia Ci poszerzenie zakresu opieki medycznej nad Twoimi pacjentami.


SKUTECZNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

System Ellipse Flex został opracowany przy ścisłej współpracy z czołowymi badaczami i dermatologami a także pielęgniarkami i personelem pomocniczym. Kliniczne osiągnięcia systemu zostały potwierdzone przez wieloletnie wykorzystywanie w klinikach na całym świecie.
Nasza troska o bezpieczeństwo klienta wymogła na nas opracowanie Technologii Dual Mode Filtering. Pozwala ona filtrować te fale promieni świetlnych, które mogłyby być potencjalnie szkodliwe i nieprzydatne. Technologa ta gwarantuje optymalne i skuteczne działanie Ellipse Flex podczas zabiegów i minimalizuje ryzyko wystąpienia efektów ubocznych.


JEDEN SYSTEM – WIELE ZASTOSOWAŃ

W porównaniu do technologii wykorzystującej pojedynczy laser wszystkie Systemy Intensywnych Źródeł Światła mogą być stosowane do przeprowadzania wielu różnorodnych zabiegów. Ellipse Flex umożliwia bezpieczne, skuteczne i długotrwałe efekty takich zabiegów jak:

  • Usuwanie zbędnego owłosienia
  • Zabiegi zmian naczyniowych
  • Zabiegi zmian pigmentacyjnych
  • Odmłodzenie skóry zniszczonej działaniem promieni słonecznych
  • Zabiegi na trądzik

Możesz rozpocząć korzystanie z systemu Ellipse Flex od używania jednego zastosowania i ulepszać swój system, tak aby dokładnie zaspokajał potrzeby zabiegowe Twoich pacjentów. Nowe zastosowania systemu Ellipse zostaną udostępnione do użytku, jak tylko ich skuteczność i bezpieczeństwo zostaną udowodnione klinicznie.

Aby dowiedzieć się więcej na temat zabiegów, przejdź do zakładki z lewego menu Obszary zabiegów.


SZYBKIE I ŁATWE ZABIEGI

Ellipse oferuje aplikatory o dużym zasięgu działania, który obejmuje obszar 1 na 5 cm, co gwarantuje niezwykle krótki czas trwania zabiegów. Ręczne elementy urządzenia są lekkie i ergonomiczne, co minimalizuje wysiłek osoby wykonującej zabieg.

System Ellipse Flex jest bardzo prosty w obsłudze, a wbudowany w urządzenie komputer samodzielnie kalkuluje bezpieczne i efektywne parametry każdego zabiegu. Ustawienia systemu mogą być indywidualnie zmieniane, tak aby zaspokoić szczególne wymagania zabiegowe każdego pacjenta. Baza klientów pomoże Ci zaplanować i udokumentować przeprowadzane zabiegi.

Na ekranie urządzenia widoczne są wskazówki i podpowiedzi, które ułatwią Ci optymalizację wykonywania zabiegu.


WYSOKI STANDARD


System Ellipse Light jest zaprojektowany i wyprodukowany z zachowaniem wymaganych standardów i zgodnie z regulacjami wiodących instytucji medycznych. Urządzenie jest oznakowane emblematem CE, dostosowane do wymagań Dyrektywy Unii Europejskiej dotyczącej urządzeń medycznych. Jest to gwarancja przejścia wszystkich odpowiednich testów klinicznych i spełnienia najsurowszych standardów bezpieczeństwa. Taki emblemat posiada każde urządzenie Ellipse.

Oprócz spełnienia europejskich standardów Ellipse Flex przeszło testy i zostało zatwierdzone przez instytucje medyczne w Japonii, Chinach, Korei Południowej i na Tajwanie.
Publikacja w języku angielskim:

INDUSTRY REPORT: Measuring key parameters of intense pulsed light (IPL) devices
GODFREY TOWN [Independent Laser Protection Adviser, Haywards Heath, West Sussex, UK], CAERWYN ASH [School of Physical Sciences, University of Wales Swansea, Swansea, Wales, UK], EWAN EADIE & HARRY MOSELEY [The Photobiology Unit, University of Dundee, Dundee, Scotland, UK]