Ellipse dla kosmetyczek

Gabinety Ellipse

Ellipse Light


System Ellipse Light został opracowany specjalnie z myślą o klinikach piękności.

Ellipse Light, którego skuteczność i bezpieczeństwo zostały udowodnione klinicznie nadaje się idealnie do długotrwałego usuwania zbędnego owłosienia a także do wykonywania zabiegów skóry zniszczonej działaniem promieni słonecznych.

Jest to także doskonałe urządzenie do rozwijania Twojego przedsiębiorstwa. Zaawansowana technologicznie platforma Ellipse Light sprawia, że urządzenie jeszcze lepiej trafia w potrzeby specjalistów ds. pielęgnacji skóry, którzy wymagają bezpieczeństwa, skuteczności i komfortu pacjentów.

Łącząc to wszystko z łatwością obsługi i nowoczesnym i eleganckim wyglądem, można przekonać się, że najnowszy model Ellipse Light jest rzeczywiście wyjątkowy.


SKUTECZNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Ellipse jest znane z zapewniania skutecznych, bezpiecznych i komfortowych zabiegów. Dual Mode Filtration i Square Pulse Technology - unikalna kombinacja dwóch technologii – to specjalistyczna platforma przewyższająca wszystkie inne produkty na rynku. Ellipse sprawi, że Twoi klienci będą usatysfakcjonowani, zarówno w trakcie jak i po zabiegu.


JEDEN SYSTEM – DWIE MOŻLIWOŚCI ZABIEGOWE


Ellipse Light pozwala na bezpieczne, skuteczne i trwałe wykonywanie zabiegów:

  • Długotrwałego usuwania zbędnego owłosienia
  • Zabiegi na zniszczonej przez słońce skórze, także tej o niespotykanej pigmentacji, zwiększonych porach, rumieniach rozlanych, a także wynikających z wieku przebarwieniach.


Możesz rozpocząć korzystanie z Ellipse od jednej aplikacji, a gdy tylko Twoja firma będzie potrzebowała, w każdym momencie możesz dokupić dodatkowe aplikacje poszerzające działanie systemu.

Aby dowiedzieć się więcej na temat zabiegów, przejdź do zakładki z lewego menu Obszary zabiegów.


SZYBKIE I ŁATWE ZABIEGI

Wbudowany komputer Ellipse Light zapewni Twoim klientom bezpieczeństwo i komfort poprzez dopasowanie zabiegów do ich indywidualnych potrzeb. Wskazówki wyświetlane na ekranie pomogą Ci przeprowadzić każdy zabieg - nie musisz być technicznym geniuszem, aby obsługiwać system Ellipse Light. Jednocześnie do systemu mogą być podłączone dwa aplikatory, co pozwoli Ci łatwo zmienić rodzaj wykonywanego zabiegu, poprzez dotknięcie ekranu. Dzięki temu zarówno Ty jak i Twój klient oszczędzicie czas.

W czasie niecałych dwóch sekund oddzielających błyski światła, system Ellipse Light zapewnia szybkość i skuteczność zabiegu. Ręczne elementy urządzenia mogą pokryć swym działaniem dużą powierzchnię skóry, tak abyś mógł sprawnie przeprowadzić zabieg na dowolnej części ciała. Dodatkowe małe urządzenie punktowe pozwoli Ci skutecznie usunąć owłosienie z najdelikatniejszych miejsc.

Bez względu na to, czy siedzisz, czy stoisz, Ellipse Light zapewni ci komfort pracy poprzez dostosowanie wysokości użytkowania. Ręczne elementy urządzenia są lekkie i ergonomiczne, co minimalizuje wysiłek osoby wykonującej zabieg, a dzięki doskonalszej technologicznie platformie klienci będą także doświadczać wysokiego poziomy komfortu.


WYSOKIE STANDARDY

System Ellipse Light został bardzo uważnie zaprojektowany i wyprodukowany z zachowaniem wymagających standardów i zgodnie z regulacjami wiodących instytucji medycznych. Szczegółowe testy techniczne i dokumentacja medyczna, gwarantują niezawodność każdego elementu, z jakich składa się urządzenie.

Ellipse Light zostało opracowane przy współpracy z wiodącymi specjalistami w zakresie pielęgnacji skóry. Naukowe publikacje w renomowanych medycznych magazynach branżowych gruntownie udokumentowały efektywność i bezpieczeństwo systemu. Urządzenie jest oznakowane emblematem CE, stosownie do wymagań Dyrektywy Unii Europejskiej dotyczącej urządzeń medycznych. Jest to gwarancja przejścia wszystkich odpowiednich testów klinicznych i spełnienia wszystkich najsurowszych standardów bezpieczeństwa

Mimo iż sam nie musisz być lekarzem, aby obsługiwać Ellipse Light, zyskujesz medycznie potwierdzoną gwarancję skuteczności i niezawodności urządzenia.

Oprócz spełnienia europejskich standardów Ellipse Light przeszło testy i zostało zatwierdzone przez instytucje medyczne w Japonii, Chinach, Korei Południowej i na Tajwanie.