Ellipse dla kosmetyczek

Gabinety Ellipse

O firmie

NAUKOWE ROZWIĄZANIA ZABIEGOWE OD 1997 ROKU

Podczas gdy rynek aż roi się od różnego rodzaju obietnic, motto firmy Ellipse, brzmiące "Potwierdzone kliniczne", to więcej niż tylko puste słowa. Niepodważalne dowody naukowe stoją za każdym rozwiązaniem Ellipse od pierwszego systemu wprowadzonego przez tę firmę na rynek w 1997 roku. Także dziś Ellipse cieszy się nieposzlakowaną reputacją na całym świecie dzięki stosowaniu zaawansowanej technologii, oferowaniu najwyższej jakości i zapewnianiu kompleksowego wsparcia klientów.

Obszary zastosowania obejmują leczenie trądziku, skóry zniszczonej przez słońce, usuwanie owłosienia, redukcję zmarszczek oraz usuwanie zmian barwnikowych i naczyniowych.

Każdy produkt firmy Ellipse jest tworzony w bliskiej współpracy z czołowymi dermatologami i instytucjami badawczymi. Rada Kliniczna Ellipse (Clinical Advisory Board), składająca się z szanowanych specjalistów dermatologów z całego świata, odgrywa kluczową rolę w procesie rozwoju produktów, podobnie jak informacje pozyskiwane od grup fokusowych i naszych klientów.

Wraz z tysiącami użytkowników oraz dzięki milionom zabiegów na całym świecie, a także wielu artykułom klinicznym dokumentującym bezpieczeństwo i skuteczność produktów Ellipse, są one KLINICZNIE SPRAWDZONE, BEZPIECZNE i SKUTECZNE.


WIZJA

Ellipse pragnie być ulubionym partnerem konsumentów, który dostarcza innowacyjne, klinicznie sprawdzone, bezpieczne i skuteczne rozwiązania oparte o zabiegi leczenia skóry z wykorzystaniem światła.


HISTORIA

Firma Ellipse A/S została założona w 1997 roku pod nazwą Danish Dermatologic Development A/S. Rok później utworzono sieć dystrybucyjną, a produkty Ellipse A/S są dziś dostępne w ponad 50 krajach na całym świecie. W 2007 roku Ellipse rozpoczęła prowadzenie sprzedaży bezpośredniej w Hiszpanii.

Pierwszym produktem wypuszczonym na rynek był system Ellipse Flex, a następnie Ellipse Light.


ELLIPSE DZISIAJ

Siedziba główna w Danii zajmuje się opracowywaniem, produkcją i sprzedażą wysokiej jakości systemów laserowych i wykorzystujących IPL do przeprowadzania zabiegów dermatologicznych na różnego rodzaju schorzeniach medycznych i problemach kosmetycznych. Ellipse jest jednym z głównych dostawców rozwiązań IPL oraz posiada mocną i ugruntowaną pozycję na światowym rynku produktów IPL.

Ellipse należy do największej duńskiej firmy inwestycyjnej Axcel, której łączne przychody wynoszą ponad 2 miliardy dolarów.