Ellipse

Ellipse dla kosmetyczek

Gabinety Ellipse

Referencje


Wiele klinik (medycznych i kosmetycznych) na całym świecie korzysta już z systemu Ellipse, odkrywając jego niezawodność, bezpieczeństwo i skuteczność. Jak można się przekonać z referencji zawartych w tym dziale użytkowanie systemu Ellipse może odczuwalnie zwiększyć jakość Twoich usług.


Dr. Carl Viniciullo, South Perth, Australia

Zmiana terapii laserowej na zastosowanie I2PL.

Czołowy specjalista ds. dermatologii wyrażał poważne wątpliwości dotyczące Systemu Intensywnie Pulsującego Światła. Jak wielu innych lekarzy, miał wrażenie, że technologia laserowa przewyższa system Intensywnie Pulsującego Światła zarówno pod względem skuteczności jak i łatwości obsługi. Jednak po okresie pracy z system Ellipse, otrzymaliśmy informację zwrotną, którą można pobrać jako plik pdf. Spójrzcie! Dr.Viniciullo [12.32kB].

 Centrum Tokyo Biyo Datsumo, Tokio, Japonia

Ellipse Centrum Tokyo Biyo   Datsumo Sieć salonów kosmetycznych TBDC (11 oddziałów) specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów usuwania zbędnego owłosienia z użyciem systemu Cosmolight (Ellipse Light w Japonii), w ostatnim okresie rozszerzyła swoje usługi o zabiegi odmładzania skóry, planując w przyszłości dalszą ekspansję biznesową w tym kierunku. Przeczytaj całość referencji tu. TBDC [11.13 kB].
More systems Inc, Nagoya, Japonia

Ellipse More systems Inc Sieć trzydziestu trzech japońskich salonów kosmetycznych, gdzie obecnie używa się siedemdziesięciu systemów Cosmolight. Każdy salon ma zarezerwowane wszystkie godziny wizyt od 10 rano do 8 wieczór. Przeczytaj całość referencji. More systems Inc [11.91 kB]
Fleming Resources, Melbourne, Australia

Ellipse Fleming Resources Jako elektrolog z trzydziestoletnim doświadczeniem zawodowym Trudy Fleming wahała się początkowo czy zaangażować się w rozwój technologii laserowej, ale po dokładnym zapoznaniu się z zagranicznymi opracowaniami naukowymi, zdecydowanie bardziej zainteresowała się technologią Intensywnie Pulsującego Światła niż laserem. Zabiegi usuwania zbędnego owłosienia to jej pasja, ale doskonale rozumie, że jej pacjentom jest bardzo trudno wytrzymać ból, jaki towarzyszy elektrolizie. Elektroliza to bardzo powolny i żmudny proces, a także dosyć bolesny. Intensywnie Pulsujące Światło zmieniło wszystko. Przeczytaj całość referencji tutaj. Trudy Fleming [58.78 kB].

 

 


 

Mina Moghadam, Beauty Care, Sztokholm, Szwecja

„WOW! Moi klienci są zadowoleni!! Jakiś czas temu trafiła do mnie klientka ze zmianami pigmentacyjnymi na całej twarzy. Już po jednym zabiegu była niesamowicie szczęśliwa!! Inny klient uskarżał się na liczne widoczne żyłki na nosie i policzkach. Po zaledwie dwóch zabiegach występujące na twarzy żyłki są już praktycznie niewidoczne.

Jestem niesamowicie zadowolona z mojego systemu Ellipse!! Dziękuję Scanex (dystrybutor Ellipse w Szwecji) za całe wsparcie i niewiarygodnie dobre urządzenie.”

 

 


 

Doktor J. Huskisson, RPA

„"Dokonałem analizy kilku laserów i systemów IPL przed dokonaniem zakupu urządzenia medycznego odpowiedniego dla mojego gabinetu. Na podstawie wyników tej analizy, a także biorąc pod uwagę kwestie wsparcia technicznego, oferowanych szkoleń oraz porad specjalistów, zdecydowałem się na zakup Ellipse.

Jestem tak zadowolony z podjętego wyboru, że zdążyłem już kupić drugą maszynę, a teraz jestem w trakcie nabywania trzeciej."”

 

 


 

Profesor Michael Drosner, Institute for Laser Research in Dermatology, cutaris Center, Monachium, Niemcy

"To, co najbardziej podoba mi się w platformie MultiFlex, to fakt, że mogę poddawać zabiegowi wszystkie zmiany naczyniowe wykorzystując do tego tylko jedno urządzenie. W przypadku jednolitych zaczerwień, jak na przykład płaskich naczyniaków w kolorze czerwonego wina, trądzika różowatego lub telangietakzji, stosuję technologię I2PL (aplikator PR lub VL). Natomiast w razie żył nóg lub grubszych telangiektazji wykorzystuję aplikator Nd:YAG.

Wszystkie trzy opcje w jednym systemie!"